CE Stachowiak Group

Specjalizujemy się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii w edukacji. Organizujemy studia podyplomowe, kursy i szkolenia dla nauczycieli oraz pracowników oświaty. Dopełnieniem naszej oferty edukacyjnej są kursy językowe, które prowadzimy w trybie stacjonarnym w Warszawie i Piotrkowie Tryb. oraz w systemie na odległość z wykorzystaniem naszej platformy e-learningowej.

E-learning - zalety e-edukacji!

Zajęcia z wykorzystaniem platformy do zdalnego nauczania. Wykładowcy udostępniają materiały dydaktyczne i określają zadania do wykonania, a student sam decyduje, kiedy się uczy. W zajęciach można uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon. Szczególnie interesująca oferta dla polskich studentów mieszkających za granicą.

Wysoka jakość kształcenia

Opiekę merytoryczną nad studiami podyplomowymi sprawuje Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi. Nasi wykładowcy i trenerzy to wysokiej klasy eksperci i specjaliści w swoich dziedzinach, ze znaczącym dorobkiem naukowym oraz z wieloletnim doświadczeniem akademickim i zawodowym. Wspiera nas również dział IT i zespół specjalistów posiadający międzynarodowe doświadczenie w nauczaniu języków obcych.


Nasza Lokalizacja


> Warszawa CE Stachowiak Group | Uczelnia Nauk Społecznych

Błąd


Whats this about?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.

Come back later

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Get in Touch

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.