Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

 

W trosce o zapewnienie naszym studentom możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, mając na uwadze sytuację epidemiczną oraz zgodnie z zaleceniami Uczelnianej Rady Kształcenia UNS, Władze Uczelni Nauk Społecznych zdecydowały, że organizacja kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 będzie nadal odbywać się w modelu mieszanym.

Zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w większości w formie on-line (za pośrednictwem usługi Teams oraz z wykorzystaniem platformy e-learningowej UNS), zaś wybrane przedmioty będą realizowane w formie hybrydowej (kształcenie stacjonarne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość) lub stacjonarnej. Informację, które zajęcia odbędą się w formie stacjonarnej otrzymacie Państwo od prowadzących oraz znajdziecie na Wirtualnej Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem Rektora UNS w tej sprawie:

ZARZĄDZENIE REKTORA UNS Z DNIA 10.02.2021 R. W SPRAWIE ORGANIZACJI KSZTAŁCENIA W SEMESTRZE LETNIM RA 2020/2021 W ZWIĄZKU Z COVID-19

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.
Prosimy o podanie numeru telefonu w treści wiadomości - oddzwonimy.


Siedziba UNS

  • Adres: ul. Kamińskiego 21 90-229 Łódź
  • Tel: +48 (42) 232 74 99
  • Tel: +48 530 431 024
  • Email: rektorat@uns.lodz.pl

Godziny pracy

  • Poniedziałek - Piątek 8:00 - 15:00
  • Soboty ---
  • Niedziele ---
//