16 pażdziernika 2019

Biura Adecco na całym świecie otwierają się dla młodych ludzi.
Experience Work Day także w 9 polskich miastach.

Po raz kolejny w Polsce, globalny Experience Work Day odbędzie się 16 października. Adecco szuka stażystów do swoich oddziałów w 9 polskich miastach.

W środę, 16 października Adecco w Polsce otworzy swoje biura dla młodych ludzi. Przyszli stażyści spędzą ten dzień w pracy w wybranym dziale firmy. W tym roku Experience Work Day odbywa się tylko w Bielsku-Białej, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Łodzi i Pruszkowie.

Dzięki takiej możliwości, młodzi ludzie będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami pracującymi w różnych obszarach firmy Adecco. Wizyta w biurze to również szansa na wygranie płatnego stażu, który odbędzie się w jednym z różnych działów takich jak np.: rekrutacje, administracja, księgowość, HR, czy Marketing. Adecco oczekuje od kandydatów zaangażowania, chęci rozwoju i otwartości na wyzwania. Doświadczenia zawodowe nie są wymagane.

Zainteresowane osoby muszą wysłać CV na adres marketing.poland@adecco.com, nie później niż do 06.10.2019 09.10.2019.

Ubiegłoroczna edycja Experience Work Day zakończyła się sukcesem. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 8 tys. młodych pracowników na całym świecie. Ponad 4 tys. ekspertów Adecco z 700 oddziałów w 49 krajach, w tym w Polsce, pomagało im w szukaniu własnej drogi do sukcesu zawodowego.

Więcej informacji o Experience Work Day można znaleźć na https://www.ceofor1month.com/experience-work-day/


The Adecco Group w Polsce i na świecie

The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki nowym rozwiązaniom. Każdego roku The Adecco Group zapewnia pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego dla ponad 64 tysięcy ludzi w Polsce oraz ponad 1 miliona na całym świecie.
The Adecco Group w Polsce reprezentują trzy wyspecjalizowane marki:

Adecco jest sztandarową marką The Adecco Group oferująca rozwiązania z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, outsourcingu funkcji zarządzania personelem, onsite, outplacementu, field marketingu, adjust (optymalizacja kosztów personalnych firmy) oraz consultingu HR.
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji w obszarach engineering, finance, sales, marketing, retail, supply chain, logistics, life & science, aerospace & defence, human resources, office support, legal i wiele innych. Specjalizuje się w rekrutacji ekspertów, kierowników, kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla oraz projektach AC/DC.
Modis jest globalną firmą IT oferującą kompleksowe usługi konsultingowe i outsourcingowe. Sieć ponad 140 oddziałów na całym świecie pracuje dla jednej strategii - sukcesu technologicznego przedsiębiorstw, którym dostarczamy dedykowane rozwiązania informatyczne, a także najlepszych specjalistów z branży IT.

The Adecco Group jest firmą z listy Fortune Global 500 (znajduje się także na liście 500 największych firm w Polsce dziennika Rzeczpospolita), z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii, notowaniami na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (ADEN), z ponad 33 000 pracowników w 60 krajach na całym świecie.


Informacja i grafiki pochodzą z informacji przesłanych przez firmę Adecco do Biura Karier Uczelni Nauk Społecznych