Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

Szanowni studenci,
pandemia nie ustępuje, koniec roku akademickiego już za chwilę, ale zalilczyć przedmioty trzeba :|

Dla tych, którym coś nie wyszło lub nie mogli podejść w terminie czerwcowym do egzaminów, rozpoczynamy od 19.09.2020 letnią, poprawkową sesję egzaminacyjną.
Potrwa ona do 30.09.2020.

W związku z nieustającą koniecznością zachowania niezbednych zasad bezpieczeństwa, nadal wszystkie zaliczenia elektroniczne (forma zaliczenia - test na platformie egzaminacyjnej) będą odbywać się na platformie zlokalizowanej pod adresem https://egzamin.uns.lodz.pl.

Oczywiście dostęp do tej platformy macie Państwo ze swoich komputerów.

Pod tym adresem odbywa się również test wiedzy dla 6 semestru studiów I stopnia. Osoby, które nie podeszły do niego przed wakacjami proszonę są o kontakt z administratorem - admin@uns.lodz.pl (udostępnienie egzaminu)

Pozostałe zaliczenia (kończące się inną formą, niż test na platformie egzaminacyjnej) zdajecie Państwo na warunkach określonych przez prowadzących dane przedmioty. W razie wątpliwości, co musicie zrobić, by uzyskać zaliczenie, prosimy kontaktować się z właściwym wykładowcą.

Życzymy powodzenia,
Administracja UNS