Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

Wolontariat w Fundacji JiM

Działania Fundacji JiM nie byłyby możliwe, gdyby nie wolontariusze, którzy codziennie niosą pomoc w różnych obszarach naszych działań. Są zaangażowani w działalność charytatywną na wiele sposobów. Często są wsparciem dla rodziców, którzy wychowując dziecko z autyzmem, potrzebują chwili wytchnienia i pomocy.

Wolontariusze bardzo chętnie pracują z dziećmi, pomagają przy warsztatach, zajęciach terapeutycznych i opiekują się maluchami podczas ich codziennych zajęć.

Wolontariat przynosi ogromną radość i satysfakcję. Dzięki bezinteresownemu niesieniu pomocy, nie tylko robisz coś dla innych, ale sam stajesz się lepszym człowiekiem.

Nieoceniona jest również pomoc wolontariuszy przy naszych kampaniach i akcjach społecznych, gdzie wspólnie budujemy świadomość autyzmu!

Wolontariat w Fundacji JiM pozwala także nauczyć się nowych umiejętności, poznać ludzi pełnych pasji, a także zaangażować się w ciekawą i pełną wyzwań działalność.

Nasi wolontariusze często przyznają, że działalność na rzecz Fundacji pomogła im w późniejszym wyborze drogi zawodowej i dodała dużo pewności siebie, przynosząc przy tym mnóstwo satysfakcji.

Jeżeli czujesz, że również pragniesz nieść pomoc innym i chciałbyś zostać wolontariuszem Fundacji JiM wypełnij formularz!

 

Wypełnij formularz na https://jim.org/instytucje/wolontariat/