Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną i nasze wspólne dobro, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie uczelni. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego a także dostarczania dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy zdrowia!

Akademickie Targi Pracy
18 listopada 2020
Wydarzenie on-line

http://www.atp.lodz.pl/

W  związku z obecną sytuacją w Polsce kolejną odsłonę Akademickich Targów Pracy zorganizowana jest dla Was Online.
Już 18 listopada będą na studentów czekać wirtualne stoiska, na których zapoznają się z ofertami targowych sponsorów, wystawców oraz partnerów.

Co jeszcze przygotowali organizatorzy?
ATP nie może się przecież odbyć bez szkoleń!
Wkrótce podane zostaną linki z zapisami na szkolenia online, włączając w to szkolenie z Gwiazdą!
Ciekawi kto to będzie?
Obserwujcie profil Targów na FB

Zapytacie pewnie "Ale jak to, Targi Pracy bez gadżetów?". Nic bardziej mylnego! Te będą do wygrania w konkursach!

To już 18 listopada!

------

Akademickie Targi Pracy 2019 były ponownie największą tego typu imprezą w Polsce. Odwiedziło je około 18.000 zainteresowanych osób, którzy mogły zapoznać się z ofertami ponad 130 wystawców. Podczas tegorocznej edycji ATP studenci i absolwenci mieli do wyboru 40 szkoleń o różnej tematyce, w których wzięło udział około tysiąca uczestników.

Akademickie Targi Pracy  (ATP) pod tą nazwą odbywają się od 2006 roku. Jest to cykliczna coroczna impreza.

Początkowo organizatorami byli: Stowarzyszenie Międzynarodowej Współpracy BEST Łódź i Politechnika Łódzka, a targi odbywały się w budynku ówczesnego Wydziału Elektrycznego (obecnie Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyki i Informatyki). Uczestniczyło w nich ok. 20 wystawców.  Były to tragi kierowane tylko do studentów i absolwentów Politechniki Łódzkiej.

Wtedy też powstał wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi pomysł rozszerzenia tego wydarzenia i organizacji dużych targów, które będzie pomagać w rekrutacji także inwestorom otwierającym swoje zakłady w regionie łódzkim.

Od 2007 roku ATP  organizowane są przez  Politechnikę Łódzką,  Stowarzyszenie Międzynarodowej Współpracy  BEST PŁ, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej,  ESN-EYE Łódź, Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi „Experience", Urząd Miasta Łodzi. W 2012 roku do organizatorów dołączył Uniwersytet Medyczny w Łodzi reprezentowany przez Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego. Partnerem targów jest EXPO - Łódź Sp. z o.o.

Podczas  Akademickich Targów Pracy można także skorzystać z bezpłatnych szkoleń i warsztatów, które prowadzą profesjonaliści w swojej dziedzinie - przedstawiciele wystawców targów. Tematyka zawiera zarówno zagadnienia z umiejętności miękkich jak i związane z przemysłem. W dzisiejszych realiach na rynku pracy liczy się nie tylko wiedza teoretyczna, ale również zdolności interpersonalne oraz świadomość własnych wartości i możliwości. Dlatego ATP jest idealnym miejscem na rozwinięcie takich umiejętności.