Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska Uczelni Nauk Społecznych podczas 22 Łódzkich Targów Edukacyjnych.

Data
2019-03-13 - 2019-03-14

Tereny targowe
Atlas Arena
Łódź, al. Bandurskiego 7

Wstęp
Grupy zorganizowane po wcześniejszej rejestracji wstęp bezpłatny - 0.00 PLN
bilet jednorazowego wstępu - 2.00 PLN

Godziny zwiedzania
2019-03-13 - od 10:00 do 18:00
2019-03-14 - od 09:00 do 17:00

Stoisko UNS
69

W terminie 13-14 marca 2019 zapraszamy do udziału XXII Łódzkich Targów Edukacyjnych. Ideą Targów jest przedstawienie kompleksowej oferty edukacyjnej szkół, uczelni wyższych, ośrodków szkoleniowych, placówek zajęć pozaszkolnych oraz propozycji producentów środków dydaktycznych i wydawnictw edukacyjnych. Kierując się wygodą odwiedzających i przejrzystością organizator przygotował obszary tematyczne, związane zarówno z ofertą wystawienniczą jak i wydarzeń towarzyszących.

kostki1

STREFA EDUKACYJNA  4

to szeroka oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych, średnich, zawodowych, pomaturalnych oraz studiów wyższych i podyplomowych. Odwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertą placówki, porozmawiać z nauczycielami, wykładowcami oraz samymi uczniami czy studentami, a także poznać warunki naboru i terminy dni otwartych.

1STREFA KARIERY

to przestrzeń prezentacji firm i instytucji, gdzie osoby poszukujące praktyk, staży oraz pracy mają możliwość kontaktu z pracodawcami. Wśród wystawców znajdują się podmioty, które podjęły już współpracę z placówkami oświatowymi, jak również te, które samodzielnie poszukują młodych i zdolnych. Strefa to również podmioty doskonalenia i doradztwa zawodowego, agencje pośrednictwa pracy i studiów za granicą oraz inne związane z karierą zawodową.

2STREFA "SALON INNOWACYJNA SZKOŁA"

poświęcona nowościom dydaktycznym, wyposażeniu placówek oświatowych, infrastrukturze i wyposażeniu sal gimnastycznych, boisk i placów zabaw oraz multimediom i oprogramowaniom dla szkół. Kadra nauczycielska i dyrektorzy placówek edukacyjnych mają szansę zapoznać się z nowościami i innowacjami oraz nawiązać nowe kontakty w zakresie wyposażenia swoich placówek.

STREFA KREATYWNOŚCI I ROZWOJU3

to bogata i rozległa oferta zajęć pozalekcyjnych, kulturalnych, sportowych oraz rozwoju osobistego. Odwiedający mogą poznać szeroką ofertę kreatywnego rozwoju a kadra nauczycielska i dyrektorzy mają szansę nawiązać kontakty, pozwalające na wzbogacenie oferty edukacyjnej ich placówek oraz na zorganizowanie dla swoich uczniów atrakcyjnych wycieczek i wyjść w ramach działalności placówki.

5WIELKIE LEKCJE

to wyjątkowe wydarzenie towarzyszące skierowane do uczniów. Podczas każdej edycji Targów powstaje unikatowy plan lekcji złożony z ciekawych wykładów prowadzonych przez znanych i lubionych oraz specjalityczne instytucje. Wielkie Lekcje to doskonała okazja uatrakcyjnienia szkolnego dnia oraz zdobycia nowej wiedzy. Ideą „Wielkich Lekcji…” jest zaciekawianie i zaszczepienie u młodzieży zainteresowania nauką oraz pokazanie, że nauka w szkole może być prowadzona w ciekawy sposób. 

 

 

SZKOLENIA I WARSZTATY kaostka nauczyciel

Co roku Targi obfitują w szeroką ofertę szkoleniową. Cykl spotkań edukacyjnych -konferencje, warsztaty i seminaria dedykowane dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom, przygotowuje co roku Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz wystawcy. Dla kadry pedagogicznej udział w wydarzeniu jest doskonałym sposobem wzbogacenia kwalifikacji zawodowych, a dla uczniów na poszerzenie wiedzy.

 

Informacje i grafiki pochodzą ze strony www.targi.lodz.pl i pozostają własnością właściciela serwisu