BaseCamp w Łodzi

BaseCamp to prestiżowy akademik,
z w pełni wyposażonymi pokojami
i apartamentami dla studentów.

 

Choć działa już od listopada 2017, to dopiero teraz - 17 kwietnia 2018 - oficjalnie otwiera się pierwszy w Polsce BaseCamp - czyli hotel przeznaczony dla studentów. Zlokalizowany został właśnie w Łodzi, w jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce, w słynnym zabytkowym budynku znanym jako Drukarnia. To ścisłe centrum miasta (ul. Rewolucji 1905r, pod nr 45), blisko Dworca Łódź-Fabryczna, ulicy Piotrkowskiej, wielu uczelni, w tym Uczelni Nauk Społecznych (ok 10 min spacerkiem).
Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce w Łodzi na lokalizację akademika takiego jak BaseCamp.

BaseCamp Łódź oferuje prywatne apartamenty studenckie; jedno – i dwuosobowe. Każdy z nich będzie wyposażony w designerskie meble, łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny z umywalką, kuchenką elektryczną i lodówką. Kilka apartamentów zostanie przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Około 3700 metrów kwadratowych budynku zostanie oddane przestrzeni komercyjnej: duża siłownia, kantyna, kawiarnia, klub studencki, księgarnia, kiosk, pralnia, sklep spożywczy, apteka i inne odpowiednie lokale usługowe. Restauracja i ogrody otworzą się na dziedzińcu i od ulicy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą BaseCamp

BaseCamp Łódź

 

Zdjęcia i informacje pochodzą ze strony www.basecamstudent.com i stanowią własność BaseCamp Group Ltd

 

Copyright @ 2015 UNS

Znajdź nas na: fb yt g+ tw